Concursuri de inot, 2014
NOUTATI

Cupa Casa Ema, Bistrita, 25m, rezultate finale
Cupa CSM Pitesti, 50m, rezultate finale
Mladi nade, Kikinda (SRB), rezultate finale
Leskovacki pobednik, 50m,(SRB), rezultate finale
 2013, arhivŃ
DATA DENUMIRE CONCURS LOCATIE INVITATIE LISTA DE START REZULTATE
01. 18-19 24. International McDonald's Cup Linz - 25m                                                AUSTRIA
02. 01-02 Cupa TYR Hódmez§vásárhely - 50m                          UNGARIA
02. 08 Europa 2014 Novi Sad - 50m                                           SERBIA
02. 15 memorial Hajós Alfréd etapa I. Debrecen - 50m                                       UNGARIA
02. 22 Prix of Humenne,editia a 14-a Humenne - 25m                                      SLOVACIA
02. 22-23 Cupa Brasov, prima editie Brasov - 50m
02.28-03.02 International swim meeting 2014 Berlin - 50m                                          GERMANIA
03. 01-02 Cupa Bucovinei, editia a 21-a Suceava - 25m
03. 01-02 Cupa de iarna Izvorani - 50m
03. 07-09 internationale Gothaer, editia a 24-a Magdeburg - 50m                                   GERMANIA
03. 08-09 et. mun. Poliatlon, B11-13;F11-12 ani Bucuresti - 50m
03. 08-09 conc. international SPRING WAITING Hódmez§vásárhely - 50m                          UNGARIA
03. 08-09 memorial Schier Herman,editia a 5-a Oradea - 50m
03. 15-16 concurs international Pamina, ed.a 5-a Bad Bergzabern - 25m                       GERMANIA
03. 15-16 International swim meeting Spittal/Drau - 25m                                    AUSTRIA
03. 15-16 concurs municipal sen, junI, jun II Bucuresti - 50m
03. 16 Cupa Martisor Pitesti - 50m
03. 21-23 C.N. Poliatlon,B11-13; F 11-12 Pitesti - 50m
03. 22-23 International HEAD Trophy ISSF München - 50m                                     GERMANIA 
03. 29 Cupa Spring Sprint,editia a 5-a Cluj Napoca - 25m
03. 29 Swim star, editia a 3-a Becej - 25m                                                SERBIA
03. 29-30 Cupa de primavara 7,8,9 ani Izvorani - 50m
04. 02-06 Campionatul National de SEN. si JUN. Bacau - 50m
04. 05 memorial Lazar Stojsic Becej - 25m                                                SERBIA
04. 05-06 Cupa Select, prima editie Satu Mare - 25m
04. 05-06 Cupa de primavara, 10 ani Izvorani - 50m
04. 05-06 Cupa Primaverii, editia a 3-a Galati - 25m
04. 06 Cupa Aquatonics-Elite swimming Pitesti - 50m
04. 10-13 C.N. juniori II. B14-16; F13-14 Baia Mare - 50m
04. 11-12 Cupa Delmadi, editia a 2-a Piatra Neamt - 25m
04. 11-13 Prix of Poprad, ed.a 19-a,calendar LEN Poprad - 50m                                          SLOVACIA
04. 12 Uskrsnji miting,editia a 16-a Novi Sad - 25m                                           SERBIA
04. 12 Cupa Mini Max, editia a 3-a Tirgu Mures - 50m
04. 19 memorial Hajós Alfréd, etapa a 2-a Debrecen - 50m                                       UNGARIA
04. 26-27 Balcaniada de juniori Larisa - 50m                                              GRECIA
04. 26-27 Cupa Asseco Izvorani - 50m
05. 02-04 Swimming talent cup, prima editie Sofia - 50m                                            BULGARIA
05. 10 concurs de inot" EU INOT" Sfantu Gheorghe - 25m
05. 10 Agriasprint Eger - 50m                                              UNGARIA
05. 10 Cupa Bistritei ,editia a 6-a Bacau - 50m
05. 09-11 Orca Cup,calendar LEN,ed. a 16-a Bratislava - 50m                                     SLOVACIA
05. 10-11 Camp. Nationale Scolare 12-14ani Resita - 50m
05. 11 conc. int. Cupa Gyarmati,editia a doua Hódmez§vásárhely - 50m                         UNGARIA
05. 17 Cupa CSM Arad, editia a 12-a Arad - 50m
05. 17 memorial Tóth Páll József, ed. a 21-a Tirgu Mures - 50m
05. 18 Cupa 30 de ani Pitesti - 50m
05. 17-18 Cupa FLYKICK,editia a 6-a Baia Mare - 50m
05. 24 Óvodától az olimpiáig,editia a 18-a Szentes - 33,3m                                       UNGARIA
05. 24 Cupa Viharsarok, editia a 39-a Békéscsaba - 50m                                    UNGARIA
05. 24-25 Campionat municipal 6-10 ani Bucuresti - 50m
05. 31 Grand Prix Hajós Alfréd Debrecen - 50m                                       UNGARIA
05.31-06.01 Campionat municipal 7-8-9-ani Bucuresti - 50m
05.31-06.01 Cupa Bácsvíz, editia a 30-a Kecskemét - 50m                                     UNGARIA
06. 01 Cupa Totalsportart , prima editie Pitesti - 50m
06. 06-08 intern. Pfingstschwimmfest,ed.a 43-a Neheim - 50m                                        GERMANIA
06. 06-08 Vienna International,editia a 12-a Wien - 50m                                             AUSTRIA
06. 07 Cupa  ZMAJ-2014 Novi Sad - 50m                                           SERBIA
06. 07-08 Internat. Speedo Meeting ed.a 42-a Wels - 50m                                              AUSTRIA
06. 07-08 Campionatul National de copii 10 ani Arad - 50m
06. 12-15 C.N. JUN. II.  b14-16ani; F 13-14 ani Bucuresti - 50m
06. 13-15 Trofeo Sette Colli,editia a 51-a Roma - 50m                                                ITALIA
06. 14 Concurs de inot Septimia,editia a 5-a Odorheiu Secuiesc - 25m
06. 21 Summer trophy, prima editie Tirgu Mures - 50m
06. 21-22 Campionat municipal B11-13; F11-12 Bucuresti - 50m
06. 28 Cupa Parafa Gyöngyös - 50m                                       UNGARIA
06. 28 Cupa Aqua Club, editia a 2-a Bacau - 25m
07. 02-06 C.N. de SENIORI si JUNIORI Bucuresti - 50m
07. 04-06 World Sports Festival Wien - 50m                                              AUSTRIA
07. 09-13 Campionate Europene de juniori Dordrecht - 50m                                        OLANDA
07. 10-13 Campionatul National de copii 11-13ani Braila - 50m
07. 19-20 Competitia Camelia Potec, prima editie Baneasa - 50m
07. 26-27 Cupa Verii,editia a 4-a Galati - 25m
07. 26 Cupa Földvár Tiszaföldvár - 33,3m                                 UNGARIA
07. 26 Cupa Senta Senta - 50m                                               SERBIA
07. 28 memorial Miroslav Kovacevic Geza Jagodina - 50m                                           SERBIA
08. 02 Cupa Summer Seal Kragujevac - 50m                                        SERBIA
08. 09 Cupa Delfin, editia a 18-a Ada - 50m                                                  SERBIA
08. 17-22 Olimpiada de Juniori,editia a 2-a Nanjing - 50m                                              CHINA
08. 13-24 Campionate Europene de seniori Berlin - 50m                                          GERMANIA
08. 27-28 FINA Cupa Mondiala, etapa I. Doha - 25m                                                QATAR
08.31-09.01 FINA Cupa Mondiala, etapa a II-a Dubai - 25m                     EMIRATELE ARABE UNITE
09. 06 Harkány sprint, editia a 29-a Harkány - 50m                                         UNGARIA
09. 06-07 Cupa Contratimp, editia a 2-a Brasov - 50m
09. 13 memorial Nagy Sándor,editia a 26-a Orosháza - 50m                                       UNGARIA
09. 13-14 Cupa DIGI, editia a 4-a Oradea - 50m
09. 27-28 memorial Gheorghe Demeca,ed. a 9-a Baia Mare - 50m
09. 28-29 FINA Cupa Mondiala, etapa a III-a Hong Kong - 25m                                         CHINA
10. 04-05 FINA Cupa Mondiala, etapa a IV-a Moskva - 25m                                             RUSIA
10. 04 Cupa Sprint, editia a 4-a Sfantu Gheorghe - 25m
10. 04 Becej sprint, editia a 7-a Becej - 25m                                                         SERBIA
10. 11 Cupa Csíki Csobbanó,editia a 2-a Miercurea Ciuc - 25m
10. 11-12 Cupa Bacaului, editia a 7-a Bacau - 50m
10. 11-12 Stiavnicky kahanec, editia a 34-a Banska Stiavnica - 25m                            SLOVACIA
10. 11 Leskovacki pobednik, editia a 4-a Leskovac - 50m                                          SERBIA
10. 11 Conc. intern. Mladi nade editia a 18-a Kikinda - 25m                                             SERBIA
10. 11-12 Cupa de toamna Izvorani - 50m
10. 18 Cupa Casa Ema,editia a 4-a Bistrita - 25m
10. 18 memorial Ioan Schuster, editia a 4-a Resita - 50m
10. 19 Cupa CSM Pitesti Pitesti - 50m
10. 24-25 FINA Cupa Mondiala, etapa a V-a Beijing - 25m                                              CHINA
10. 25 Cupa Aradului, editia a 16-a Arad - 50m
10. 25-26 Cupa Hungarospa Hajdúszoboszló - 50m                               UNGARIA
10. 25-26 Cupa AMNB Izvorani - 50m
10. 28-29 FINA Cupa Mondiala, etapa a VI-a Tokyo - 25m                                             JAPONIA
11. 01-02 Cupa Timisoara Timisoara - 25m
11. 01-02 FINA Cupa Mondiala, etapa a 7-a Singapore - 25m                           SINGAPORE
11. 06-09 Campionatul National de SEN. si JUN I. Hunedoara - 25m
11. 08-09 Semifond,B12-13ani; F11-12ani,JUN II. Bucuresti - 50m
11. 15-16 C.N. de copii, F10 ani; B10-11 ani Bacau - 50m
11. 22 Cupa Inotatorul, editia a 2-a Campina - 25m
11. 22-23 Concursul internat. Cupa Hód,ed. a 8-a Hódmez§vásárhely - 50m                          UNGARIA
11. 28-30 Internationales Jugendmeeting Bonn - 25m                                           GERMANIA
11. 27-30 C.N. Semifond F11-12ani; B12-13ani Pitesti - 50m
12. 03-07 Campionatele mondiale Doha - 25m                                                 QATAR
12. 05-07 Concursul tarilor central europene Praga -50m                                                 CEHIA
12. 06 memorial Hajós Alfréd, etapa a 4-a Debrecen - 50m                                        UNGARIA
12. 06-07 Cupa Volksbank Izvorani - 50m
12. 06-07 memorial Dr. Dobai Gyula, ed. a 3-a Kecskemét - 50m                                      UNGARIA
12. 11-14 C.N. JUN. F13-14/15-16; B14-16/17-18 Pitesti - 50m
12. 13-14 Cupa Iernii, editia a 4-a Galati - 25m
12. 21 Cupa Mos Craciun Pitesti - 50m
Va rugam sa ne trimiteti invitatiile, listele de start si rezultatele competitiilor de inot la adresa:   contact@calendarinot.ro

   Aceasta pagina incearca sa urmaresca rezultatele inotatotilor din Romania la competitiile nationale si internationale,
                                                               precum si  cele mai  importante competitii internationale.