Concursuri de inot, 2015
NOUTATI:
Europa 2015, Novi Sad (SRB), 50m, lista de start
Cupa TYR, Hódmez§vásárhely (HUN) 50m, lista de start
Campionate nationale, invitatii si locatii modificate !!!
Gy
§r Arena (HUN),concurs de calificare la olimpiada, invitatie
2014, arhivŃ            2013, arhivŃ
DATA DENUMIRE CONCURS LOCATIE INVITATIE LISTA DE START REZULTATE
01. 24-25 12.internationales Waspo Lagenpokal Bochum - 50m                                        GERMANIA
01. 31 Europa  2015 Novi Sad - 50m                                           SERBIA
01.31-02.01 Cupa TYR, editia a 7-a Hódmez§vásárhely - 50m                          UNGARIA
02. 21-22 Cupa primaverii, copii 7,8,9 ani Izvorani - 50m
02.27-03.01 International swim meeting Berlin - 50m                                           GERMANIA
02.28-03.01 Cupa Brasov, editia a 2-a Brasov - 50m
02.28-03.01 Cupa Bucovinei, editia a 22-a Suceava - 25m
03. 07-08 International HEAD trophy ISSF München - 50m                                      GERMANIA
03. 07-08 campionat municipal OPEN Izvorani - 50m
03. 07-08 memorial Schier Herman,editia a 6-a Oradea - 50m
03. 11-14 Gy§r ARENA swim cup, editia a 2-a Gy§r - 50m                                               UNGARIA
03. 14-15 international Pamina Schwimmfest Bad Bergzabern - 25m                             GERMANIA
03. 15 Cupa Martisor Pitesti - 50m
03. 21-22 Conc. inter. Wappenschale,ed. a 33-a Spittal / Drau - 25m                                  AUSTRIA
03. 21-22 C.N. de copii 10-11 ani,etape regionale Baia Mare - 50m
03. 21-22 C.N. de copii 10-11 ani,etape regionale Izvorani - 50m
03. 21-22 C.N. de copii 10-11 ani,etape regionale Resita - 50m
03. 21-22 C.N. de copii 10-11 ani,etape regionale Bacau - 50m
03. 21-22 C.N. de copii 10-11 ani,etape regionale Pitesti - 50m
03. 25-29 C.N. de SEN, JUN si TIN, 15ani+ Bacau - 50m
03. 28-29 Cupa orasului Banska Bystrica Banska Bystrica - 50m                              SLOVACIA
04. 04-05 Cupa primaverii Galati - 25m
04. 11-12 internat. Triumph Meeting, ed. a 32-a Wiener Neustadt - 25m                             AUSTRIA
04. 17-19 C.N. de cadeti 12-14 ani,et. regionale Baia Mare - 50m
04. 17-19 C.N. de cadeti 12-14 ani,et. regionale Izvorani - 50m
04. 17-19 C.N. de cadeti 12-14 ani,et. regionale Resita - 50m
04. 17-19 C.N. de cadeti 12-14 ani,et. regionale Bacau - 50m
04. 17-19 C.N. de cadeti 12-14 ani,et. regionale Pitesti - 50m
04. 22-25 Gy§r ARENA swim cup, editia a 3-a Gy§r - 50m                                               UNGARIA
04. 25-26 Campionatele balcanice de juniori Oradea / Izvorani - 50m
04. 25-26 Cupa Árpád, editia a 16-a Hajdúszoboszló - 50m                               UNGARIA
05. 01-03 FINA, LEN Orca Cup,editia a 17-a Bratislava - 50m                                     SLOVACIA
05. 09 Eu inot, editia a 2-a Sfantu Gheorghe - 25m
05. 09-10 Campionatul national scolar,12-14 ani Resita - 50m
05. 06-17 Cupa Asseco Izvorani - 50m
05. 24 Cupa Pitestiului Pitesti - 50m
05. 30 memorial Walter Mörtl, editia a 3-a Wolfsberg - 50m                                       AUSTRIA
05. 30-31 Campionat municipal, copii 8-9 ani Izvorani - 50m
05. 31 internationalen St Pölten Sankt Pölten - 50m                                    AUSTRIA
06. 06-07 Campionat municipal, copii 8-9 ani Izvorani - 50m
06. 12-28 Jocurile Europene pentru juniori Baku - 50m                                       AZERBAIDJAN
06. 13-14 Campionat municipal, copii 10-11 ani Izvorani - 50m
06. 20-21 Campionat municipal, cadeti 12-14 ani Izvorani - 50m
07. 03-05 C.N. de copii 10-11 ani Arad - 50m
07. 03-14 Universiade Gwangju - 50m                         COREEA DE SUD
07. 08-12 Camp. internationale ale Romaniei Bucuresti - 50m
07. 16-19 C.N. de cadeti, 12-14 ani Cluj Napoca - 50m
07.24-08.09 Campionatele Mondiale de natatie Kazan - 50m                                                 RUSIA
07. 25-26 Cupa Verii Galati - 25m
07.25-08.01 Festiv. olimpic al tineretului european Tbilisi - 50m                                                 RUSIA
08. 25-30 Campionatele mondiale de tineret Singapore                                             SINGAPORE
09. 18-20 Cupa Contratimp, editia a 3-a Brasov - 50m
10. 10 Cupa Sprint, editia a 5-a Sfantu Gheorghe - 25m
10. 24-25 Cupa Hungarospa Hajdúszoboszló - 50m                               UNGARIA
10. 24-25 Cupa de toamna, copii 6,7,8 ani Izvorani - 50m
10. 25 Cupa CSM Pitesti Pitesti - 50m
10.31-11.01 Cupa AMNB - OPEN Izvorani - 50m
11. 14-15 concurs poliatlon,copii 9,10,11 ani Izvorani - 50m
11. 21-22 concurs poliatlon, cadeti 12-14 ani Izvorani - 50m
11. 26-29 C.N. de SEN, JUN, TIN, bazin scurt Hunedoara - 25m
12. 02-06 Campionatele europene in bazin scurt Herzliya - 25m                                           ISRAEL
12. 05-06 C.N. de poliatlon copii 10-11 ani Bacau - 50m
12. 11-13 C.N. de poliatlon cadeti, 12-14 ani Pitesti - 50m
12. 12-13 Cupa Iernii Galati - 25m
12. 20 Cupa Mos Craciun Pitesti - 50m

Va rugam sa ne trimiteti invitatiile, listele de start si rezultatele competitiilor de inot la adresa:   contact@calendarinot.ro

   Aceasta pagina incearca sa urmareasca rezultatele inotatotilor din Romania la competitiile din tara si strainatate,
                                                               precum si  cele mai  importante competitii internationale.